Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mik lehetnek ezek az aksiban?

Mik lehetnek ezek az aksiban?

Figyelt kérdés
Fehér bigyók, amiket visz a víz. Kicsik, a szűrő kifolyójára is rá vannak tapadva. Kifertőtlenítettem, másfél hete kb, és nem voltak benne halak azóta. Nem olyan sok van benne, de azért látszik, ahogy a szűrő keveri.
2009. júl. 17. 11:05
 1/9 Máté98 ***** válasza:
Nem lehet haltojás, vagy valami vegyszer, szennyeződés maradéka, felszíni képződménye?
2009. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
jesszusom az elöttem író biztos nagyon ért hozzá."Haltojás????"AZ ikra de mindegy....
2009. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, mondom nem voltak benne halak, mióta teljesen szétszedtem. És csak elevenszülőim vannak párban...
2009. júl. 17. 15:02
 4/9 Máté98 ***** válasza:
Sry ráktojást akartam írni:DD
2009. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
A fehér bigyótól, egy kicsivel több információra volna szükség, hogy legalább találgatni tudjunk.Kapcsod ki a szűrőt és nézd meg mozog e magától, hosszúság, méret, cérnaszerű, gömb alakú, lapos,nézd meg nagyítóval.
2009. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, a víz tetején van, de nem sok, kicsi, gömbölyűre hasonlít leginkább, kb. akkora mint egy gombostű feje, talán kisebb. Nem mozog.
2009. júl. 18. 12:27
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Próbáld meg a szűrőt úgy fordítani, hogy a víz tetejét is szívja be, elég ha csak 1-2 mm kiér a vízből a szívónyílás. Ha nem volt beüzemelve lehet, hogy kialakult a víz tetején egy un biológiai hártya, amit most a szűrő összetört és ez úszkál a víz tetején.Minden esetre próbáld meg kiszűrni. Ha nem mozog és nem idegen anyag, akkor nem nagy a gond.
2009. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2009. júl. 18. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Csigák nem voltak benne? Mert azok is az akvárium tetejére nedves helyre rakják az ikrákat*petéket és van hogy lepogyog.
2009. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!