Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap vettem 2 moszkva...

Tegnap vettem 2 moszkva plattit,2 black mollyt,2 guppit,2 ancit és 6 neonlazacot. Az aksi 45l-es. Vehetek még bele mollykat?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt még élvezték az új helyüket de délutánra már csak egy helyben úszkáltak, keresték a helyüket. Unatkozhatnak? Elfér még ezek mellé 2-3 molly?
2009. júl. 18. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem unatkoznak, szerintem nem kéne bele többet venni. Akkor túlzsúfolt lesz, és az nem jó. Lehet, hogy nem érzik jól magukat, azért nem úszkálnak, de biztos nem unatkoznak...
2009. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok is a 14 hal 45 literben. Én már nem vennék többet, esetleg újabb növényeket, búvóhelyeket.
2009. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a boltban a srác viszont azt mondta hogy 5 fajtából 5-5 db nyugodtan mehetne bele de azt kicsit soknak tartottam, most viszont hogy már benne vannak a halak, kevésnek tűnnek.
2009. júl. 18. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is csak kivennék belőle halat,és nem beletennék.Az eladóknak nem jó mindig hinni,mert ők egy 50literes aksiba még 5bálnát is eladnának,merthogy "elvan benne".

Nekem 54literben van 8 halakm,és nem veszek bele többbet,inkább ők érezzék jol magukat,és én lássak belőlük keveset,minthogy egy ilyen auchanos élőpontyos akváriumra hasonlitson az enyém is(mármint amelyik úgy televan hogy nem tudnak úszni.)Tehát az eladőkérdésröl annyit,hogy az ő érdeke az,hogy minél többet rásózzon a vásárlóra,márpedig ez nem jó a halaknak.De te döntessz,amugy ha egyenként nézed a halakat,hogy mit csinálnak,akkor érdekesebb ha kevesebb hal van,mert jobban átlátod,ha meg csak ugy egybe nézed az egészet,sztem akkor se olyan szép ha túl sűrű.

2009. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az előbb ahogy néztem a halakat, észrevettem hogy pár helyen az aljzatban lyukakat fúrtak és a két molly nagyon "dörgölőzik egymáshoz. ez lehet előjele párzásnak?
2009. júl. 18. 10:36
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Hát igen, pont ezt akartam írni, hogy rövid időn belül nem fognak megférni az aksiban.Nem szabad párba venni ennyi elevenszülőt egy 45L akváriumba, ha csak nem haltápnak akarod az ivadékokat.Nekem is az a véleményem, hogy növényeket vegyél és szerezz be egy kis nevelő medencét.Ha jól csinálod nemsokára vehetsz egy 100L-es aksit.
2009. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jesszus nekem 30 literben van 2 gurámi :O 45 literbe növény meg diszek, lélegeztető stb :D tudnak még mozogni a halacskák?
2009. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!