Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van a garnélás akváriumomban...

Manusz501 kérdése:

Van a garnélás akváriumomban 4 db amano és red cherryk és a red cherryk nak szeretnék garnélamendéket venni és a garnéla menedék 1cm átmérőjü az amanok beletudnak menni mert attól félek hogy beleszorulnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél jávai mohát, meg lapos köveket, aztán kész. Nem tudom, milyen az a garnélamenedék, de tök fölöslegesnek hangzik.
2012. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ilyenre gondoltam [link]
2012. aug. 2. 16:57
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem is elég a jávai moha. Természetes és szép is.
2012. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez szerintem idétlenül néz ki, ennyi pénzért meg még viccnek is rossz. Faág, mohafélék és kész, tökéletes menedékük lesz.
2012. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat
2012. aug. 2. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy garnélás akváriumot úgy tudok elképzelni hogy tele van növényekkel, sziklákkal. Kis rákok szeretnek a növényeken mászkálni, köveken, meg mindenen ami benne van a vízben. Végül is nem idétlen amit kigondoltál, ha megfelelő környezetbe illeszted, azaz van más műanyag is az akváriumban. (vár, híd rom, koponya) Egyébként egy csomó lehetőség van.
2012. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még olyan "menedéket" nem csináltam nekik, de elvoltak anélkül is. Szeretik az apró sűrű fínom szálú növényeket. A hínárokat is szeretik, csak annak nagy fény kell, hogy megmaradjon, de lehet beletenni pl jávai mohát akár igénytelenül is:

[link]


Vagy néhány vasfára anubias nanát és jávai mohát rákötni damillal:

[link]

[link]

[link]


vagy ha van több fény, akkor Pogostemon helferi, Hydrocotyle sp. Japan, Weeping moha..stb. bármit lehet.

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!