Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kb. Mikor szül meg a guppim?

Kb. Mikor szül meg a guppim?

Figyelt kérdés
Már 2 hete vettük, és 3 héttel ezelőtt a kisállat kereskedésben már terhes volt. Most már nagyon nagy a hasa, és a terhességi foltja is sötét. Minden reggel megnézem, hogy megszült-e, de még mindig nem szült meg. Félek, hogy akkor szül meg, mikor nem vesszük észre,(éjszaka 23kor, vagy esetleg a hajnali órákban) és megeszi a többi hal. Amúgy a képen látható guppiról van szó: [link] (Bocsi ha rosszul linkeltem!!)

2012. aug. 13. 13:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Ott a kép alatt vannak kis kép ikonok, ott az utolsóra kattintsatok rá!!!
2012. aug. 13. 13:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor rakd át egy másik "tárolóba". :) Úgy majd jobban össze is számlálhatod mennyi született.
2012. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rakd szülőszobába:) úgy a legkönnyebb észrevenned és esetleg megtartani őket!
2012. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen de ne izgulj mert ha esetleg van egy kisebb akváriumod vagy mostanában lehet kapni már egészen kedvező áron bármelyik állatos boltban szülő ketrecet!Ha rám hallgatsz akkor nem sima hálósat veszel hanem egy olyat amilyennek az alján van egy rács amin a kishalak tovább esnek de az anya hal nem fér majd hozzá!Sok sikert!
2012. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egy kisebb akváriumom, már nem használom, de az egy ici-picit meg van repedve és félek hogy kifolyik belőle a víz.:(
2012. aug. 15. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:
én tegnap vettem egy 15 literes akváriumot erre a célra és csak 500 ft-volt! de ha estére raksz bele vzet akkor reggelre kiderül,hogy folyik-e vagy nem ! Egy próbát megér!
2012. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is tegnap (augusztus 15.) vettem egy kb 10 literes kis akvit, meg vettem bele növényt, ma majd belerakom a guppit!:D
2012. aug. 16. 12:07
 8/8 A kérdező kommentje:

KÖSZI MINDENKINEK A VÁLASZT, A GUPPIM MÁR EL VAN KÜLÖNÍTVE ÉS A SZÜLŐKETRECBEN VAN. A LINKET MÁR NEM LEHET MEGNÉZNI, MERT TÖRÖLTEM A KÉPET.(bocs a nagy betűért)

Szóval köszönöm mindenkinek a válaszát, már nem kell válaszolni másoknak.

2012. aug. 16. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!