Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valami baj van?

Valami baj van?

Figyelt kérdés
Tegnap a guppimat áthelyeztük a szülő akviba. Tegnap még jól úszkált,és ma is de ma kicsit bújdokolt a növény körül. Most meg már fél órája ugyan azon a helyen van, a vízfelszín közelében, mozog az oldaluszonya, meg tátog. néha lassan, néha gyorsan. Egyszer véletlenül megijesztettem, elúszott, de vártam kicsit és visszajött. Cseppentettem bele neki oxigéncseppet, és megint ugyanúgy csinál csak pár centivel arrébb, ahol azelőtt csinálta.

#halak #guppi #szülőakvárium
2012. aug. 17. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Abban az akváriumban is van szűrő?
2012. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...és mekkora az az akvárium?
2012. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erős oxigénhiány! Jobb lett volna neki egy szülőszoba, amivel az eredeti akváriumban maradhatott volna. Ha tudod tedd át nagyobb edénybe, és mindenképpen levegőztetést biztosíts neki! Természetesen az lenne ideális, ha szűrés is lenne, de a levegőztetés mindenképpen oldd meg! Ha nincs szűrés, csinálj részleges vízcseréket állott vízzel. Ha megvannak a kishalak az anyát rakd vissza. Ha nincs szülőszobád, akkor javaslom, hogy vegyél egyet, addig - bár nem tudom most miben vannak - valószínűleg kibírják. Kb. 30 éve jobb híján mi egy 5 literes befőttes üvegbe raktuk ki, első alkalommal a kishalak meghaltak, mert nem volt levegőztetés, a következő ellésnél mondtam szüleimnek, hogy levegőztessük a kicsiket, és vízcserékkel sikerült felnevelni őket. Ma már ez nyilván nem korszerű, de szülőszobát kb. 1000 Ft-ért lehet venni. Sok sikert!
2012. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megszült, és visszakerült a nagy akváriumba. :D A kicsikre meg majd vigyázok!:)
2012. aug. 19. 12:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!