Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Trópusi halaim vannak guppi,...

Trópusi halaim vannak guppi, platti. Az akvárium víze 27 fokos most, hűtőm állandóan ventivel és mégis kúszik felefelé. Mennyi az a hőmérséklet, amít nem sinylenek meg a halacskák?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 30-34 C a határ. :P Nekünk, most 30 C van az aksiban..:/
2012. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is 30 fokos most a víz. Lehet petpalackokat feltölteni vizzel, fagyasztóba rakni, majd betenni az akváriumba úszni. Csúnya, de hűti a vizet.
2012. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hal! válasza:
Nekem most a nyári hőségben volt, hogy az akváriumban 32 fok volt. Nagyon megijedtem, de mivel nem voltam sokat otthon nem tudtam mit csinálni. 200l-es az aki, nem lett a halaknak semmi baja. Ráadásul nekem aranyhalak is vannak az akiban, amik ugye hideg víziek.
2012. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyelőre jól érzik magukat,de mindenap felmegy 1 fokot a hőmérő. mondtam nekik,hogy már csak 3 napot kell kibírni utána jobb lesz,mivel vasárnap hidegfront érkezik.
2012. aug. 23. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk valamelyik nap olyan meleg volt a levegő, mint a testhőmérsékletem, de a halaknak én is ventillátorozok. Azt hogy az akváriumok hány fokosak, én már meg se nézem. Hát nem fáznak az biztos, de még élnek.
2012. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!