Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma reggelre a 3 brichardiból...

Ma reggelre a 3 brichardiból kettő megvan tépve. (tegnap csak az egyik volt) 3fiú van? (még nem olyan nagyon így nem nagyon tudom megkülönböztetni őket)

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 11:32
 1/8 YourDestiny ***** válasza:
Más halak vannak az akváriumban? A brichardi nem az a tipikus sügér, aki komolyat balhézik saját fajon belül. Mekkora a hely? Egy brichardis akvárium nem lehet 100 centiméternél rövidebb.
2012. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

100 literes akvárium

az az 1 csipkedi őket

(hím yellow van ,de az nem csipkedi őket még ha arrébb zavarja se)

2012. aug. 26. 11:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Annak az 1 nek semmi baja,de nem tudom mi baja van a többivel.
2012. aug. 26. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Egyszerre vetted őket vagy külön-külön?
2012. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem kevés lesz a hely. A brichardit páronként érdemes tartani, és minél hosszabb akváriumban. 1 méter alatt esélytelen, ugyanis az akvárium egy részét szokásuk kisajátítani, ebből nem engednek. Valószínű, hogy csak a territóriumát védi.
2012. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Átrendeztem az akváriumot figyeltem őket az a 2 aki eddig is együtt volt már nem piszkálja egymást ,de a harmadik még mindig nem mehet a közelükbe.(egyszerre vettem őket)a harmadik az elejétől kezdve külön úszkált
2012. aug. 26. 14:25
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
Ez alapján az a logikus, hogy 1 párod van, a harmadik betolakodó. Ha két párod lenne, más a helyzet, de nem ekkora akváriumban. Nem véletlenül írják, hogy 100 literes akvárium 1 párnak ideális. Ha nagyobb helyed lenne, akkor 2 hím, 2 nőstény is megférne, PÁRBAN! Szerintem ha ketten összeállnak, a harmadikat ajándékozd el, vegyél helyette párt a yellow sügerednek. Én is aranysügérrel tartom a brichardikat, de nekem 140 literben vannak. Itt is határozottan ragaszkodik a területéért, az akvárium fele az ő uralmuk alatt van.
2012. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

megpróbálom elajándékozni a harmadikat és veszek a yellownak párt

2012. aug. 26. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!