Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshalaknak lehet adni...

Darkkingdom kérdése:

Vitorláshalaknak lehet adni néha csontit, pinky-t?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy a halad, hogy meg tudja enni, akkor lehet. De ne túl gyakran, mert eléggé hizlal!
2012. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké rendben...Köszönöm szépen!
2012. aug. 26. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak frissel etesd ami kicsit is kezd bebábozódni azt ne add oda. De így is csak módjával néha napján mert ha túlzásba viszed akkor könnyen bélgyulladást kaphat és elpusztulhat! Ha elég nagyok akkor vehetnél kicsi földigilisztát azt felvagdosva még jobban szeretik. Ha elég kicsi akkor nem kell felvagdosni.
2012. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!A kérdésem onnan jött hogy ugye a vitorlás sügér és ragadozó és természetes élőhelyén gerincteleneket eszik!Tudom hogy kapni fagyasztott kajákat!Csak gondoltam a csonti hát ha jóó!Ugy ahogy van bedobhatom neki? mert láttam egyszer ha a csontit leforrázom akkor a bélsár úgy mond Távozik belőle szépen kifejezve!EZ számít vagy nem?
2012. aug. 26. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!