Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek milyen fajta halak?

Ezek milyen fajta halak?

Figyelt kérdés

[link]


(Elnézést, de annyira izegnek-mozognak, hogy nem tudok róluk jobb képet csinálni. Ahogy fókuszálna a gépem, már máshol vannak. Azért remélem felismerhetőek...)


2012. aug. 26. 16:35
1 2
 1/11 bamboochatheone ***** válasza:
Nekem sárga fantomlazacnak tűnik.
2012. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezek Sárga fantomlazacok. Itt olvashatsz a tartásukról: [link]
2012. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Épp a belinklt oldalon próbáltam mag én is azonosítani őket. Nem inkább vörös fantomlazac?

6-os csapatom van belőlük, ebből 3-nak van fehér folt a hátúszóján, 3-nak nincs.

Egyébként nagyon összetartóak, egy csapatban vannak, pedig bőven lenne helyük a 300 literben. A hímek meg néha kimeresztik egymásnak az úszóikat.

2012. aug. 26. 17:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezek serpalazacok. Egyáltalán nem olyanok, mint a sárga vagy a vörös.
2012. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem nem serpa. Én vörös fantomlazacra tippelek.
2012. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vörös fantomlazac
2012. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az 100%, hogy nem serpa.

Szerintem is vörös fantom, mert annak meredekebb a hátúszója, mint a sárgának, erre jobban hasonlít.

Feltehetően kéne belőlük még legalább 6 db, és élő / fagyasztott eleséggel etetni, és akkor ha nem stresszelnek, és jól vannak táplálva, a színük is sokkal erőteljesebb lesz.

2012. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Erőteljes, legalábbis szerintem szép pirosas vagy inkább rozsdabarnás színük van. Lehet ezt a fotó nem adja olyan jól vissza. Lehet hogy stresszelnek, ami nem csoda, hiszen tegnapelőtt telepítettem be őket, ugyan más fajta de hasonló pontylazac társaságában. Esznek rendesen, fürgék, kíváncsiak. Bár az, hogy a hímek máris dominálni akarnak egymás előtt, sem tűnik stresszes állapotra utaló jelnek.
2012. aug. 26. 21:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen vörös fantomlazacok!
2012. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vörös fantom lazacra szavazok én is de a tévedés lehetőségét fent tartom! :D
2012. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!