Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppim szünetet tart az ellés...

Guppim szünetet tart az ellés közt, ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
guppimat különválasztottam a többitől.Mire hazaértem 3 kishalat szült..arra gondoltam a többit megette mire hazaértem ezért visszaeresztettem a többi közé.A hasa is lejjebb ment nem is volt olyan fekete a foltja..most viszont megint oriási a hasa és a foltja is megint fekete.Megint külön szedjem?25. én volt a 3 kishal meg!Lehetséges hogy a többi még a hasában van?

2012. aug. 29. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom..Nekem is volt, hogy szült kb 28at, és visszaraktam a többihez, mert már kisebb volt a hasa és halvány a terhességi foltja. de este megint ugyan olyan lett a hasa, meg a foltja is. visszaraktam, 1 napig benne volt, de nem szült meg...o.o Na szóval vannak ilyen esetek, de nemtudom a választ, én nekem azért történt ilyen mert nem valami nagy akvarista vagyok :|
2012. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vekk válasza:
Igen, hát persze hogy lehetséges, mert ilyenkor a szegény halacska akkor, igazi nagy fájdalmakon esik túl amiért ő boldog.
2012. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. ez most mire válasz?
2012. aug. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!