Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a vemhes guppit szülőszobáb...

Ha a vemhes guppit szülőszobába rakom a vemhesség alatt, akkor elpusztul?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 21:24
 1/10 bamboochatheone ***** válasza:
Most akkor szülőszoba vagy vágóhíd?
2012. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aha,szóval elpusztul.
2012. szept. 3. 22:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Miről lehet látni,hogy szülni fog?
2012. szept. 3. 22:27
 4/10 bamboochatheone ***** válasza:
Elbújik, és elheseget mindenkit maga körül.
2012. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekünk nem pusztult el. Betettük, és amikor megszült kivettük vissza a nagy akváriumba. Semmi baja nem lett. Csak ne felejtsd el etetni őt is!
2012. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok halgatok az utolsóra.
2012. szept. 4. 12:00
 7/10 anonim válasza:

Utolsó vagyok. Az első válaszoló szerintem nem úgy értette ahogy te értetted őt. :-)


Ha nem veszed ki a terhes guppidat akkor ő maga és a öbbiek közösen felfalják a kishalakat. Tehát ha meg akarod menteni őket akkor tedd szülőszobába.

2012. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem pusztul el,akkármeddig is benne van?Naponta 2x etetem,úgy ahogy a többieket is.
2012. szept. 4. 14:01
 9/10 A kérdező kommentje:
De ez a SZÜLŐSZOBA elég kicsi.Nem akkora mint egy SZÜLŐAKVÁRIUM.Sokkal kisebb.Az baj?Ez olyan,hogy van neki valamilyen füle mind a lábasnak,és abban megmarad a levegő.A lyukakon beszökik a víz,de a levegő miatt fenn marad a víz felszinén.Belülről,pedig van egy elválasztó,ami srégen megy összefelé,és ott ahol összeér van egy rés.Gondolom a felső részben van a nőstény,és amikor megszül a kicsik beesnek az alsó részbe a nyíláson keresztül.Azután,pedig ki kell venni a nőstényt és az elválasztót.Mivel etethetem őket ha majd lesznek?
2012. szept. 4. 16:47
 10/10 A kérdező kommentje:
*mint
2012. szept. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!