Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tarthatom a vizicsigát úgy,...

Tarthatom a vizicsigát úgy, hogy nincs akváriumom?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnél megint lettek olyan ,,sima" kis vizicsigák s azt mondta,hogy ha akarok akkor ad.De nekem nincs akváriumom és nem is szeretném..Van egy ilyen kis üvegkádam.. ugy kb 15cm magas és 20 cm széles. Ez jó lenne neki? És azt tele rakjam vízzel? Mert a barátnőm is egyszer különrakta és naponta cserélni kelett a vizét...Az meg annyira nem jó..
2009. júl. 28. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakhatod 5-10l es üvegbe is csak ne legyen neki túl szükös a hely.És nem kell mindennap cserélned a vízet.Valamit tetöt is rakj rá mert,bármikor "megszökhetnek".
2009. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "kádad" ha 20cm mély akkor 6literes(ha kocka alaku a talapzata)Ha van rá szánt pénzed,akkor vegyél bele ilyen olcsó,apró szemü talajt,mert a csigák beássák mahukat a talajba(kivéve az almacsiga ugytudom),menny ki az utcára,szedj ösze egy két követ,ha csak csigát tartasz nem baj ha meszes. főzd ki egyszer,aztán vízben tedd ki az erkélyre udvarra vagy az ablakba egy kis vízzel,és ha algs,beteheted az aksiba,és vegyél algatablettát,hisz egy uja kváriumban nincsen alga,amugy én nem foglalkozok a csigákkal a kis akváriumomban,nekem enyi van aszt kész,vagyis nem sorolnám most fel,neked elég lesz enyi is,de ha már van egy vizes tartályod,vegyél bele növényt,az legalább oxigént is termel.és még mutatós is,nem csak egy vízzel teli üveged van hanem van benne egy kis növényecske is.
2009. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy befőttes üvegbe tartom őket és jól vannak megvannak élnek:)
2010. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!