Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kakadu törpesügér mellé...

Kakadu törpesügér mellé ezeket a halakat néztem ki, melyik a legmegfelelőbb és színesebb párosítás?

Figyelt kérdés

120 literes az akvárium.


Kakadu törpesügérből egy pár biztos és sepregető garnéla is. ezek mellé szeretnék a következő listából többet kiválasztani és több kis rajt betenni még a sügerek mellé.


-Trigonostigma espei VAGY Ékfoltos razbóra

-Microrasbora sp. Galaxy - Törpe razbóra

-Boraras uropthalmoides - Zöldcsíkos törperazbóra

-Boraras brigittae - Zöldsávos törperazbóra


-Devario aequipinnatus - Malabári dánió

-Danio rerio - Zebradánió

-Danio frankei - Leopárd dánió


-Hyphessobrycon eques - Serpalazac

-Inpaichthys kerri - Királylazac

-Nematobrycon palmeri - Császárlazac


A Dániókban nem vagyok biztos hogy mehetnek-e, mert azt hallottam hogy ők szeretnek csipkelődni.


Szóval szeretnék segítséget kérni hogy ezekből a halakból melyikből, mennyivel tudnám a legszínesebbé és szebbé tenni az akváriumot úgy hogy egy pár Kakadu törpesügér mellé rakom őket?



2012. szept. 6. 18:42
 1/3 bamboochatheone ***** válasza:
A garnélákat reggelire fogja enni a sügér. Szerintem Császárlazac mehet bele vagy 8 darab, de akkor kell egy kis vízlágyítás. Szereti mindkét hal.
2012. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sepregetőgarnéla legalább akkora, mint a kakadu. Nem fogja bántani. Én a lazacokból tennék. Szerintem bármelyik szóba jöhet. Egy 8-10 db mehet bele. Tartottam már sokmindent Apistogrammákkal és semmi bajuk nem lett a sügéreknek, sem a halaknak.
2012. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első adag nano hal amit írtál (ékfoltos, galaxy, boraras, ez mind túl kicsi és kaja lenne belőlük).


A malabári, zebra, leopárd dánióval és a többivel nem lenne gond szerintem. Annyira azért nem vérengzők ezek a sügerek, csak az apró 1-2 centis halakat ennék meg :)

2012. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!