Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pár napja az akváriumomba...

Pár napja az akváriumomba ici-pici csigák tűntek fel. Hogyan kerültek oda? Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Behurcoltad a petéket.

Jelenthet bajt, de ez inkább esztétikai.


Biztos sokan nem értenek egyet azzal amit mondani fogok, de ha jót akarsz magadnak, irtsd őket ahol, és ahogy csak tudod!

2012. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a csigák aranyos állatok én komázom őket, mikor túl sokan vannak, néhányat kiviszek a tyúkoknak...
2012. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ugyan ezzel a problémával küzdünk mi is, és az a baj hogy irszonyú gyorsan szaporodnak. Egyébként esztétikailag sem szép ha már sokan vannak, és ami rosszabb, hogy elrágják a növények leveleit.

Vettünk csigaevő csigákat, nem csökkent a kicsi csigák száma :( Vettünk csigacsapdát, az sem segített. Én is tanácstalan vagyok, így hát ha sikerült kiírtanod őket majd kérlek gyere vissza és oszd meg velem a tapasztalatokat!

2012. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém túletetès miatt lett tele csigával, vettem botia-t, két nap alatt megette mindet, csak a házuk maradt.
2012. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!