Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti milyen halakkal, növényekke...

Ti milyen halakkal, növényekkel és díszekkel rendeznétek be egy 112 literes akváriumot?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki hogy rendezné be, és később ebből merítenék ötleteket! :) Köszönöm!

2012. szept. 11. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bamboochatheone ***** válasza:

Kb így ahogy most van.:D

[link]

Halak amik vannak benne: két márvány vitorlás, 8 darab császárlazac, 3 platti, két anci.

2012. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Google meg Youtube eddig én is eljutok, én most az itt lévő aktív emberek véleményére lettem volna kíváncsi.

Utolsó: tetszik, a fa is ami benne van :)

2012. szept. 11. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a hátulra raknék terjedelmesebb növényeket. Pl:anubias.Meg elöl pedig kisseb füveket.Ezen kivül azt montad tetszik az a fa.Én szölő tökét használok amit pár hétig ásztatam hogy ki jöjön minden halra kárus cucc belőle és máig nagyon szép és semmi probléma vele.Egyéb diszeket nem szeretek akváriumba mert jó pofa igaz van az enyémbe is de teljesen eltudja rontani a hangulatot.
2012. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pl: [link]

nemtudom, nézd meg mindet.


Ez volt a legutóbbi, de ebbe nincs rendezve semmi, csak nőttek összevissza a gazok, ez 112 literes:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=9GHYoXws-wU

Most a 112 literesem tök üres, 1 nagy hal van benne és 1 anubias. Amik meg itt voltak, 70 literbe vannak most.

2012. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hja meg anubias mellett pár gömbmoha
2012. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek tetszenek még

African biotop:

[link]

Cliff Hui:

[link]

és Zull akváriuma:

[link]

2012. szept. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tetszik mindegyik nagyon! :)
2012. szept. 12. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!