Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pink dánióim vannak de sajnos...

Pink dánióim vannak de sajnos nem tudom milyen gyakran kell etetni őket?

Figyelt kérdés

van hozzájuk neonhalam is azokat csak reggelente etetem.

remélem tudtok segíteni előre is köszi :)


2012. szept. 13. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A dániók is kb annyit esznek mint a neonok, szerintem ezzel nincs probléma... probléma viszont azzal van hogy ezek a szegény állatkák "gonosz megalománás, magukat istennek hisző Japán kutatók" készítették mégpedig úgy hogy medúzagént ültettek beléjük. tartásuk,méinkébb szaporodásuk nem igazán etikus. Szépen kérlek ne vedd bántásnak, ez inkább a kereskedők hibájából alakult igy. mondjuk ez szubijektív vélemény.Ettől még ugyanúgy szeresd halaid és próbáld a lehető legjobb körülményeket biztosítani nekik,legalább így kapnak egy kis kárpótlást azért mert ílyen természetellensesre "csúfították" őket és szüleiket :) remélem tudtam segíteni :)
2012. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Medúzagént: bocsi fáradt voltam egy rózsaszín korall gént.
2012. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi :)
2012. szept. 14. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Napi 1x elég enni adni nekik, csak annyit amit 1 percen belül elfogyasztanak.


De vegyél nekik fagyasztott kaját is, és abból egy picit vágj le késsel, a többit meg a mélyhűtőbe rakd vissza.

Tehát ne csak száraz lemezes kaján tartsd őket.

2012. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi
2012. szept. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!