Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire hangosak a kivulre...

Mennyire hangosak a kivulre akaszthatos szurok? Fedett akvariumnal lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
Nanoakvariumba kellene.Gyari szuro van benne,az vizalatti es hangtalan.A gond az,hogy a fejemnel van,amikor alszom,nem szeretnem,ha zugna.Az uvegtetot vissza fogom tudni tenni?allpond solution 500 l/h hang on filterre gondoltam,30literes az akvariumom,de jo eros szurest kell bele tennem,es fontos,hogy minel kisebb helyet foglaljon el a vizbol.
2012. szept. 15. 23:35
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
A noname szűrők idővel valószínűleg hangosak lesznek. Mondjuk nálam az Eheim-nek is van hangja, de már megszoktam az ilyet ettől a gyártótól. Az üvegtetőn, ha csak a kábelnak lett rés vágva, azt úgy tuti nem teszed vissza, alakításra lesz szükség.
2012. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kis akasztós szűrőm, amit kiraktam a konyhába akváriummal együtt, mert a szobába idegesített, ha itt gépeztem mellette. Ez a típus. Ezt ne vedd meg. Kerreg mint a fene gyárilag újonnan. Néha elkussol. De ez olyan szar, hogy pl csak akkor indul be, hogyha teletöltöd vízzel. Ez azt jelenti, hogy egyszer legyen áramszünet, akkor be fog szarni, le fog égni a motor, mert ha leereszt utána nem tudja felszívni a vizet magától, akkor csak kerreg hangosan, amíg meg nem töltöm vízzel. Aztán már műxik, de van neki egy alapzaja akkor is.

[link]

2012. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem atman típusú szűrőm van nagyon jó hangtalan,de alap,hogy a tetőt le kell szedned mert rezonálóként műkődik.
2012. szept. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Talán a Blau FM-120 akasztósnak nem kéne olyan rossznak lennie. Nem drága, és bár nem sok terméküket ismerem, de maga a cég nem egy rossz nevű gyártó az eddigiek alapján.
2012. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Bocs, most nézem, hogy az FM-120 csak 120 liter per órás, nem tudom van-e erősebb. Az 1 év garanciát elnézve nem túl bíztató a dolog, nem vállalok garanciát arra, hogy érdemes fizetni ezért a termékükért.
2012. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!