Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet szűz guppit kapni...

Hol lehet szűz guppit kapni Budapesten?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Asszem a Savoyás halasnál el vannak választva a hím és nőstény guppik. Szerintem ott nézd meg. Amikor én ott jártam még úgy volt.
2012. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg més helyen (túl messze van, de megoldható az előbbi bolt is)?
2012. szept. 22. 12:03
 3/5 Platypus ***** válasza:

Nem egyszerű eset, tenyésztőket kéne felkeresned. Talán a Zsili boltban érdemes lenne rákérdezned. Ráadásul nem elég, ha szűz a nőstény, pontosan ismerni is kell, milyen vérvonalból származik, tehát pontosan hogyan néznek ki a hozzá tartozó hímek. A nőstények ugyanúgy örökítenek egy csomó gént, ami a hímek színét befolyásolja csak rajtuk nem látszik. Ha ezeket nem ismered, semmivel sem vagy előrébb, mintha random lenne a párválasztás.

Sok boltban külön árulják a nőstényeket, de ez még kevés magában, ezek nemhogy nem szűzen neveltek, de még a fajtájuk is vegyes szokott lenni.

2012. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=HnYy1sN2bag

Itt mutatják, mit kell nézned az egyes halakon, hogy felismerd, miket örökítenek.

2012. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát én minden igényes akvarisztika üzletben , úgy látom ,hogy elvannak választva , külön a hímek külön a nőstények :)
2013. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!