Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Igaz az hogy a red cherry a...

Igaz az hogy a red cherry a legstrapa bíróbb garnéla?

Figyelt kérdés
hallotam hogy azok szinte bármit ki bírnak és így elég lenne nekem 2 hétig járatnom az aksit és mehetnének bele vagy kell az a 4 hét?
2012. szept. 23. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Tablettában és folyadékban is kapni akváriumindító baktériumkultúrát. Vagy csak van egy normálisan működő akksi a környezetben, kérj belőle vizet.

Tény hogy a RC elég könnyen szaporodik. De nem tudom, hogy a legstrapabíróbb-e. Talán.

2012. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszi a választ! ha lenne egy akvárium is valahol a közelbe akkor kérnék belőle vizet de hát így csak várni tudok és esetleg venni bele tablettát.
2012. szept. 23. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetnek bele ennyi idő után. Ki is bírják, tuti, de 2 elég is.
2012. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy még 2 hetet se várok aztán lesz ami lesz... mivel menni fog a szűrő is meg hát növények is lesznek benne én nem várok 2 hetet. lehet önző vagyok meg minden meg majd meghalnak a garnélák de hát így jártam. azért is kérdeztem hogy a red cherry strapabíró. na majd meglátjuk mi lesz.
2012. szept. 23. 19:25
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Például egy Sera Nitrivec nem ártana, úgy be merném vállalni két hét után. Akárhonnan én nem hoznék vizet, mert lehet, hogy azzal a vízzel valami mást is hozol.
2012. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam nem tudtak meghalni sehogy, akárhova tettem.

Rakosgattam őket sokszor ide-oda egyik akváriumból a másikba, meg ioncserélt flakonos üvegbe is voltak, meg vödörbe is, mindenhol össze-vissza vizekben.

2012. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor a garnéláid strapabírók. :D remélem az enyémiem is azok lesznek.
2012. szept. 24. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!