Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrőt fel kell tölteni...

Külső szűrőt fel kell tölteni vízzel mielőtt bekapcsoljuk az aksiba?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 20:03
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
de itt nem csinál semmit videóba összeteszi és beindítja és már megy is a víz
2012. szept. 24. 21:54
 12/32 A kérdező kommentje:

köszi, így sikerült h telipunpáltam fullra, mert n em volt teli...


viszont azhittem sokkal nagy áramlatot csinál:D


ajzatról nem szivja a mulmot magához..


maxon van a áramlat.. garnélák csak úgy menekülnek onnan :D tettem egy kis hálót

2012. szept. 24. 22:01
 13/32 A kérdező kommentje:
takarítás időre ugyan úgy ki lehet húzni?
2012. szept. 24. 22:01
 14/32 Dioxyde ***** válasza:
aha takarításnál ki kell húzni.Utána újra telepumpálni aztán bedugni és kész:D
2012. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
jaja most kipróbáltam, az idegesít h hátul nem tudom kivezetni 2 csövet mert kicsi rés..:S így bénán megy rá a tető:((
2012. szept. 24. 22:17
 16/32 Dioxyde ***** válasza:
Aha néztem a képen ,nekem a egyik akváriumomon is gyári tető van ,de azon hátul van 2 hely ahol ki lehet vezetni a csöveket,kábeleket.Max kivághatsz a tető hátuljából egy részt ahol kivezeted a csöveket jobbat nemtudok mondani.
2012. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 YourDestiny ***** válasza:
Természetesen fel kell tölteni vízzel, ott a légtelenítő pumpa. Ha maradt víz a tartályban vagy a befolyó csőben, akkor kicsit nehézkes légteleníteni. Ha szárazon bekapcsolod, rosszabb esetben megreped a tengely. Mindig fel kell tölteni, a külső szűrők nem fejtenek ki szívó hatást, így jellemzően nem szívhat vizet ha bedugod a konnektorba, főleg, hogy a rotor szárazon pörög-kopog.
2012. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 YourDestiny ***** válasza:

Ha érdekel, itt egy cikkem a szűrővel kapcsolatban:


[link]

2012. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
ja, de ak akváriumon mindegyik gyárin van ilyen perem előn és hától megy végig aksin attól nem tudom tapadókorongot rányomni az üvegre
2012. szept. 24. 22:47
 20/32 A kérdező kommentje:

nem kapcsoltam be szárazon mert utánaolvastam, csak megkérdeztem azért mert nem működtt h lehet h az a baj h feltöltöttem előtte, de már pupálós módszerrel sikerült


köszi megnézem

2012. szept. 24. 22:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!