Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem most egy 54l akvárium...

Vettem most egy 54l akvárium szettet! De amit adtak fűtőt és szűrőt nem nagyon tapad oda az üveghez! Hogyan erősíthetem meg a tapadókorongot?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 13:00
 1/6 YourDestiny ***** válasza:

A szűrőt sehogy, mert ha szettet vettél, akkor az oda nagyon kevés lesz, nagy valószínűséggel vehetsz másikat.


Egyébként olyat még nem hallottam, hogy egy új tappancs nem tapad a üveghez. Rá kell nyomni, ha nem akarja, akkor is :)


Én még a régi, tökre megkeményedett tapadókorongot is felművészkedem az üvegre, szárazon megmarad, aztán kapja a vizet (persze nekem éppen ezért vízszintesen is van elhelyezve, fent).

2012. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rá tapad! de lecsúszík :D
2012. szept. 29. 13:31
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
Vízcserekor tapaszd rá, ha szárazon tapad és utána nem piszkálod, már nem csúszik le. Egyszerű a képlet, sz@r minőségű. Gondolom valamiféle Hailea vagy hasonló noname cucc.
2012. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Se szárazon se vizesen nem tapad mert csúszkál:D

Amúgy a márkásat vettem mert volt ez az 54l szett 28ezerért meg volt egy másik ugyan úgy 54l szett 23ezerért és úgy voltam vele h inkább fizetek 5ezerrel többet de a minőségit veszem:D

2012. szept. 29. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja... én is eheim szettet vettem, de nálam szerencsére csak a hőmérő korongja nem... de azt megoldottam máshogy... a szűrő meg a fűtő tapad rendesen.
2012. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
Hát magától szerintem nem kéne csúszkálnia. Szárazon úgy tapaszd, hogy az üveget és tappancsot egyaránt letisztítod. Ne vizes ronggyal, száraz papírral.
2012. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!