Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítséget kérnék, hogy hol...

Segítséget kérnék, hogy hol tudnék az interneten vagy Miskolc környezetében eladó akváriumba való fákat, gyökereket venni?

Figyelt kérdés
Amazonasi biotóp akváriummal próbálkoznék és ahhoz elengedhetetlen lenne jó sok fa. Az akváriumom csak 40 centi magas, viszont 110 centi széles. Vagy egy igazán hosszú, egy méteres fára gondoltam és azt hosszába elhelyezném vagy több kisebb fára, melyeket függőlegesen állítanám fel, mintha mangrove gyökerek lennének. Előre is köszönöm a segítséget! :)
2012. okt. 7. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Miskolcon van egy néhány halas bolt...

Pl szinvaparkban szokott lenni mangrove is, red moor is, meg mikor mi, de hoznak is, ha megrendeled.

2012. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bamboochatheone ***** válasza:
Vagy a Vitorlás akvarisztikában is vannak vasfák. Én a Komodó díszállat kereskedésben kaptam ingyen(!!pedig semmit sem vásároltam akkor) szőlőtőkéket, csak rendbe kellett raknom őket, azóta is virítanak.:D
2012. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem vannak fadarabjaim ,és miskolci is vagyok.

ha érdekel akkor itt keress meg:

xszaby04x@itromail.hu

2013. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!