Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miről lehet egyértelműen...

Miről lehet egyértelműen megkülönböztetni a koi pontyot és a közönséges aranyhalat?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 15-20 cm hosszú halunk a kerti tóban, fehér alapon piros foltokkal, bajusza nincs csak kis kinövések az orrlyukainál. Elvileg az aranyhal laposabb, a koi meg tömzsibb, nem? A mienk inkább tömzsi, de az aranyhal nőstények úgy tudom szintén tömzsik. Én koira tippelek, de a boltban ahol vettük azt mondta az eladó, hogy aranyhal mert annak nincs bajsza. Meg míg volt több koink(amiknek szintén nem volt bajszuk) addig azokkal remekül elvolt, ezért is gondolom én, hogy koi, de nem tudom biztosra.
2009. aug. 6. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ja meg a koinak van bajusza hiszen ponty.
2009. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi van??? Hát erre a válaszra kaptál egy nagy piros lefelé fordított hüvelykujjat!Bocs!
2009. aug. 6. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivan?miért kapott lefelekezet?Azért mert az aranygal is ponty?Még ha azt írná hogy a koi az egy madár,akkor is...Neked próbál segiteni...
2009. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Jól mondta az eladó.
2009. aug. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Ja és az első válaszadó is jól írta. Igen a koi egy ponty és van bajsza is.
2009. aug. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem volt koi és meg aranyhal is, a koi jóval nagyobb,és bajsza is van,nem is kicsi.
2010. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!