Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Páncélosharcsa, vagy díszcsík?

Páncélosharcsa, vagy díszcsík?

Figyelt kérdés
Jólenne valamilyen fenéklakó hal a akváriumomba, mert még nincs egyse. E két faj között választanék, melyik lenne a jobb?
2009. aug. 11. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
nekem személy szerint a páncélos harcsa sokkal jobban tetszik mint a díszcsík, főleg a panda harcsa tetszik, azt sajna nem tudom hogy melyik jobb algaevő :S:)
2009. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Én is a harcsát választanám.
2009. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Én is,a páncélos harcsám a kedvenc halam,tök aranyos,csak tegyél be neki valami csőfélét,mert oda bújik,ilyen cserép,akváriumba való bujkálót.
2009. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Harcsa.. nekem is az van/volt.:)
2009. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Az első kérdés, hogy mekkora az akvárium... A botiák nagyra nőnek, egy kisebb cory viszont csak 4-5 centi. A legtöbb cory olcsóbb, mint a botiák, viszont minimum 5-6 fős csapatot érdemes belőlük venni.

Páncélosharcsából több féle van, jobban tudsz válogatni.

2009. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!