Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol és hogyan lehet beszerezni...

Hol és hogyan lehet beszerezni Pterophyllum altum (nagy vitrláshal) -at? És mennyiért körül-belül?

Figyelt kérdés
Miskolcon lakom, mondjuk a környékén lenne még talán a legjobb. Előre is köszönöm a segítséget. :)

2012. okt. 31. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy árulják. Kivenné meg, ha olyan nagy.

Pesten láttam egy 15 centis fekete vitorlást, ami csak sima "Pterophyllum scalare" lehetett, de ez is nagy dög volt, ezért megkérdeztem mennyi idős, azt mondták rá hogy 2 éves.

2012. nov. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a plázások, meg a szinvaparkosok nem tudnak szerezni, akkor senki.

Azt remélem tudod, hogy az akinak minimum 80 cm-es magasság kell, 12-14-es üvegből.

2012. nov. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
60 centis akvárium is elég, ezt több forrásból is tudom. De akkor szerinted egy 360 literes akváriumba ha már vannak benne halak, egy gurámi pár, meg jó pár pontylazac, akkor mennyi scalare-t tegyek bele? 1-2 pár max gondolom.
2012. nov. 1. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet 3 pár.(ha jó a szűrésed)
2012. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!