Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valóban állatkínzás a gömbakvá...

Valóban állatkínzás a gömbakvárium? Ha mégis beszereztünk egyet, mit tegyünk bele, ha nem jó az aranyhal?

Figyelt kérdés
2007. aug. 30. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a sziámi harcoshal remekül érzi magát benne.

Tudom ajánlani, nagyon szép!

2007. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
85%

Ha nem felel meg, akkor nagyon szép szobadíszt lehet belőle varázsolni.

Az üveg aljára tegyél dekorkavicsot, követ, kagylót. Az oldalára üvegfestékkel különböző mintákat lehet festeni.

Nekem van egy üvegem, aminek az oldalára kagylók, halak, tengericsillag van festve. Nagyon jól néz ki.

2007. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom senkinek. Tapasztaltam, hogy nem megfelelő a halak tartására. Ha eggyet tartasz, a magányba fog elpusztulni. Kevés számára a búvóhely, ha túlsok búvóhelye van, kevés a mozgástere és megkergül.Sokkal jobb a "tégla" alakú.
2007. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom, mert a halak elveszítik a tájékozodásukat.

Az enyémek is megbolondultak.

2007. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
A gömbakváriumban rezgések keletkeznek, amitol elobb utobb meggalydul(megbolondul) a hal.
2007. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
szerintem egy hal semnéz ki benne jól az én stzíámim is abba volt de kivettemés beleraktam egy 600ft-s téglalapba egyéblént harcoshalés az aranykibírja benne a többi nem
2007. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
13%
Sztem lehet szép egy gömbakvárium egy hallal, de ha gondolod nem csak aranyhalat rakhatsz bele, sziámi harcoshalak és egy max 2 hím guppival is szép.
2008. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Dávid ***** válasza:
91%

Természetesen állatkínzás egy kis gömbakváriumban halakat tartani.

Nem sok oylan állat van, ami alig igényli a mozgást, bár ilyen a vízicsiga:)

2009. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
15%
Halaknak is jó a gömbakvárium.Pl aranyhalnak vagy Bettának.Nem állatkínzás!3 másodperces memoriájuk van, nem fogják fel, hogy hol vannak, vagyis nem gondolkodnak ezen.
2010. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó válaszoló!

te nem vagy normális! Még aztmodja 3 mp. Nekem van egy harcoshalam (nem gömb akváriumba) és megtanítottam neki hogy minden nap, mikor a plexit elhúzom egy kicsit az akváriumról, akkor már jön a jobb felső sarokba, és várja a kaját, mert megtanítottam, hogy mindig oda adom neki. Ja és néha még "mutatványozik" (ugrándozik) is abba a sarokba. SŐT ha éhes, akkor odajön a sarokba és nem mozdul, akkor adok neki gyorsan enni, és el is megy.

Ezt elég nehéz lenne neki kivitelezni 3mp-s memóriával.

2010. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!