Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lefényképeznéd az akváriumod...

Lefényképeznéd az akváriumod és feltöltenéd ide? Ötleteket kérnék a berendezéshez!

Figyelt kérdés

160literes akvárium, 30kiló folyami kavics (1-3mm), 4 vasfa (ami 2 hete ázik) 5cserép növény (nem tudom a nevét:S) 2marék jávai moha, 8db kő. azt hisszem ennyi minden van :D


most akarjuk berendezni mert ma reggel hozta haza a férjem a szűrőt. Sokat olvastunk az akvarisztikáról és azt ajánlották, hogy egy kb. ekkora akváriumnak 2-3 hétig mennie kell halak nélkül. Most akarjuk összerakni berendezni és feltölteni vízzel és majd 2-3 hét múlva halakat telepíteni bele (halakat még nem tudjuk, h milyenek legyenek) Ötleteket kérnék, h h rendezzük be azakváriumot!

előre is köszönöm!


2012. nov. 4. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem Kicsit várjatok vele többet, met ezért kell idő míg a szűrőbaktériumok elszaporodnak.Képet csak az eggyik, egyben legkiseb akimról(20 liter) tudtam csinálni az volt fotózható állapotban, mert elutaztunk, és mire a hazértünk mindet ellepte az alga. Mondjuk már ez a kép is van egy hónapos.A két akváriumméret között van némi méretkülömbség (ég és föld) de talán a layout megteszik: [link] -ez a betelepítést követő napon készült, [link] -itt már ez is algás, tele van cyano és szőralgával a sok napfénytől...

Üdv

2012. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!