Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kinek milyen halaik vannak?

Kinek milyen halaik vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne hogy néhány embernek (főkéb bYourDestiny-nek és hable,nak mivel ők a sztárok xD) hogy miylyen halaik vannak. Nkem most lesz nemsoká 2-sodjára.

2012. nov. 8. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ugyan nem a felsorolt felhasználók egyike vagyok de azért én is leírom :)


eddig:

3 sziámi ormányosmárna (sziámi algázó)

4 szivárványos guppi

1 serpalazac


szegény serpalazacot egyedül kaptam, ő volt a csapat egyetlen túlélője ismerősnél. jövőhéten és az azt követő héten (két részletben) hozok neki még pár társat, olyan 6-8 fős csapat lesz a végeredmény :)

esetleg később még beteszek néhány nőstény guppit, hogy ne hajtsa agyon a mostani kettőt a két hím.


a halakon kívül lesz még pár darab zebracsigám is. ők nem szaporodnak és nem legelnek növényt (ami fontos mert sok növény van) de mégis szépek és hasznos élőlények :)

2012. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jajj, rosszul írtam le a kérdést én hülye. Mindenkire kiváncsi vagyok, csak legfőképpen rájuk :D Amúgy köszi! :)
2012. nov. 8. 20:53
 3/16 anonim ***** válasza:
kb. 100db neonhal. :) nemtudom pontosan meg 10db almacsiga.
2012. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
100 db? az azért kicsit durva azért :)
2012. nov. 8. 21:16
 5/16 anonim ***** válasza:

750literre nem annyira sok:D nem tűnik soknak.

Gondolkoztam rajta, h sügeresre megcsinálom de aztán párommal úgy döntöttünk h 1 féle nano rajhalból legyen rengeteg! lassan 1 éve boldogan élnek benne :)

2012. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 bamboochatheone ***** válasza:

Nekem a 112-esbe van két márványvitorlás, két anci, 3 platti meg 8 császárlazac.

A kis nanomba meg 5 hím guppi.

2012. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem most van egy kúszógébem.

Egy törpe gömbhalam.

Nano halból többféle, nem akarom sorolni normani, galaxi, enitromicron, boraras, mittudomén mindenféle és garnélák közül yellow, meg sakura.


Volt egy nagy nyolcsávos gyöngysügér, de az elköltözött, viszont van helyette egy 16 centis nagy kékrák, aminek vannak piros részei is, de a fajtáját nem tudom. Az biztos hogy nem kubai, talán amerikai, de mindegy, nemtudom.

2012. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, Murr hala is megvan a 2 kis gertrudea, már egész jól beépült, és a borarasok sem félnek tőle, pedig már majdnem különválasztottam őket :)
2012. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A tengeri akvimban meg 1 Bohóc hal, 3db Chromis viridis, 1 Pseudochromis fridmani, 1 Sárgafarkú korallsügér, 2db Rhynchocinetes durbanensis, 1 Calcinus elegans, meg sok kis kígyókarú tengeri csillag.
2012. nov. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi a válaszokat! Némelyeteknek jó sok hala avn xD
2012. nov. 9. 10:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!