Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan érdemes beszerezni az...

Honnan érdemes beszerezni az akváriumi felszereléseket? Bolt vagy webshop?

Figyelt kérdés

Magát az akváriumot, szűrőt, fűtőt, világítást. Ja, és nem szettre gondolok, hanem külön-külön mindent.


Ha boltból, akkor elsősorban a Vas megyei akvaristáktól kérdezem: ismer valaki Szombathelyen vagy környékén akvarisztikával foglalkozó üzletet?

Olyan hely kéne, ahonnan nagyjából minden felszerelést be lehet szerezni. Ha van ilyen, légyszi osszátok meg velem a tapasztalataitokat is az adott boltról.


A válaszokat előre is köszönöm.



2012. nov. 11. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az ország másik felében lakom, de az a tapasztalatom, hogy a nem fővárosi boltok pofátlan haszonnal dolgoznak.

Mindenképpen webáruházat javaslom, a netes árakkal jócskán alá mennek a boltosokénak.

Ráadásul ha leszűkíted a boltokat, és egyszerre több dolgot veszel, a postaköltség is arányaiban olcsóbb.

Sőt, ha egy helyen veszel ilyen százezres nagyságrendbe, simán belemehetsz akár alkudozásba is!

A szetteknél is van kedvezmény, ha meg drágább cuccokat veszel, miért ne lenne? Válogass össze mindent, aztán kérjél egy árajánlatot. Vagy ajánlj 15%-kal kevesebbet.

2012. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a boltra szavazok. de nem mindegy hova mész. ugyan én pécsi vagyok de sokat kutattam, mire meglett a legjobb bolt. ha gondolod leírom neked egy üziben, hogy mire figyelj oda ha boltba mész.
2012. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem netről, minimum 70 százalékos áron megúszod. A legtöbb, kisebb boltokban a sz@rt is eladják többszörös áron. Másrészt vannak olyan "minsőgéi" munkát végző akváriumragasztó emberkék, hogy csak na. A minőségi hatalmas idézőjelben.
2012. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a válaszokat.


Tudnátok nekem olyan webshopokat ajánlani, ami megbízható, nem kiemelkedően drága, és érdemes onnan rendelni?

És még valami. Webshopból rendelés esetén ti futárszolgálattal szállítattátok ki a dolgokat, vagy személyesen mentetek el értük?

2012. nov. 12. 09:27
 5/6 YourDestiny ***** válasza:

Én mindig futárszolgálattal, messze kéne mennem értük. :-)


Akvariumplus, aquadepo, greenaqua, centrumzoo, aquaimpex, én itt szoktam nézelődni. A gond ott van, hogy az egyik cucc itt olcsóbb, a másik meg a másik boltban. Az akvárium a akvariumplusnál, szűrőanyagot szintén ott érdemes venni, szűrők például a centrumzoo-nál vannak most jó áron, szóval nézz szét :-)

2012. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez webshop is, meg bolt is. Én itt vettem a 112 literes akváriumot, meg egy vízpumpát, és mindegyik fasza jó, tökéletes, szép. Mi odamentünk érte kocsival, szombaton du 3 órakor, úgy hogy amikor indultunk, felhívtam a srácot és megkérdeztem, hogy mi lenne ha ilyen későn érnék oda. De szerintem ő valahol ott lakik a közelben. Mondta, hogy hívjam fel ha már ott vagyok, hát amikor megtaláltuk a boltot hívtam is, és kb 5 percet kellett rá várni, aztán jött egy kulccsal és kinyitotta a boltot. Ki volt már készítve az akvárium, de utána még engedte, hogy körülnézzek. Ez egy marha nagy raktár, tele jó cuccokkal. Láttam jó köveket is, hát több pénzt kellett volna vinnem, akkor még vehettem volta ezt-azt, de mindegy. Szóval elég későn értem oda, nyitási időn kívül, és nagyon rendes volt az eladó, tényleg. Meg szerintem olcsó is a hely.


[link]



Ezzel szemben az aqua depó sokkal rosszabb, pedig ők drágábbak. Hát oda egyszer úgy értem oda, hogy szombaton, pont zárásra, vagy zárás előtt 2 perccel, de elküldtek a francba, hogy menjek hétfőn. Pedig úgy rohantam :/

2012. nov. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!