Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red cherry garnela utodai...

Red cherry garnela utodai megmaradnak gertrudae pottyos kalaszhal es ostoros szivarvanyos kalaszhal es normani lampeye mellett?

Figyelt kérdés

Vannak urophtalmoidesek is az akvariumban,de toluk nem tartok,fel cm-esek.az ostorost es a pottyost (2-2db-rol van szo)at kellett tennem a masik akvariumombol,mert maceraltak oket.most nem tudom,mi legyen,mert tegnap elmentem garnelaert,nalam meg nem szaporodtak es potolni akartam par idos elpusztult garnelat,direkt piciket vettem,de amikor hazahoztam,meglattam,hogy 3db mar elegge terhes.

Szerintetek ilyen halak mellett maradnanak meg picik belole?


2012. nov. 24. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Áh, szerintem a kalászhalak megeszik a kicsiket, max ha jó sűrű mohák vannak, akkor ott talán valamennyi el tud bújni.
2012. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A normani is megeszi?
2012. nov. 24. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam elfogytak a kicsik, levadászták őket. A nagyobbak már megmaradnak, nem agresszívek ezek a halak, de hát ami táplálék méretű, az táplálék is.
2012. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnalom a kicsiket de sajnos nem vehetem kulon oket,meg csak egy napja vannak nalam,de mar ketszer pakoltam at oket,megegyszer nem akarom terrorizalni a csapatot,le is dobhatjak a peteket ido elott.surun ultetett novenyes nano,bizok benne megmarad benne valamennyi kicsi.a halaimnak pedig az elo taplalek kell neha:(
2012. nov. 24. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!