Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumok milyen fajta...

Az akváriumok milyen fajta üvegből készülnek? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék építeni egy akváriumot.Az édesapám építészeti céget vezet és így tud nekem kérni egy szakembert a cégtől aki segít, azonban nem tudom ,hogy milyen üvegből építsem.Síküveg vagy biztonsági üveg?Egy 50l-60l-es akváriumról lenne szó.

2012. nov. 30. 20:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is inkább 6-os üveget mondanék. Nekem a 72 literes van 6-osból, viszont az egy masszív darab.


Van egy 45-50 literesem 4-es üvegből (40cm magas), de ennek hajlik az eleje ha megtöltöm vízzel. Ha ráteszek egy vonalzót, akkor látni, hogy 2 milit kidomborodik a közepe, vízfeltöltés után. Nekem ez elég para, félek hogy szétrobban, ezért inkább egy kevés homok van benne most és kis törpe gekkó rohangászik benne szárazon, a sivatagban, szóval ez terrárium lett inkább.

2012. dec. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

akkor inkább vastagabból csinálom.

Az utolsónak írnám, hogy vigyázz mert a homok kidörzsölheti az üveget.

2012. dec. 1. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!