Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csináltassak 3D hátteret?

Csináltassak 3D hátteret?

Figyelt kérdés
A 3D-s háttérnek van valami hátulütője? Milyen legyen?
2012. dec. 6. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ecsetalgás lesz, akkor kínlódsz majd vele.


Persze ha nem lesz olyan, akkor nincs gond. Pl az tetszik nekem, amikor van egy szikla utánzat háttér, és annak egy része be van futtatva jávai mohával. Az szép.

2012. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ecsetalga miért alakul ki és mivel akadályozható meg?
2012. dec. 6. 21:29
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
Nem csak ecset, bármilyen alga felbukkanhat rajta. Egy bizonyos mértékig dekoratív is lehet, de nagyon be is tud rondítani. Az ecsetalga elvileg az alacsony vagy változó CO2 szint vagy rossz vízminőség oka. Nekem nullás ammónia- és nitrit, valamint bőven a normál érték alatti nitrátszint mellett is nőtt anno. Aztán a Carbotól kipurcant, most van helyette másfajta. A másik akváriumomban a barnával küzdöttem, neki megintcsak kedvez a lágy és szilikátos víz, hiába jó a szűrésed. Megfejthetetlen rohadt dög némelyik. Most egy harci algázó tartja kordában. Szóval rajtad áll. 50-50 százalék, hogy beválik és brutál jól fog kinézni vagy nem.
2012. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. dec. 6. 22:38
 5/6 Frontosa ***** válasza:

Nekem sziklás ,,Rock" műgyanta háttereim vannak. Hónapok alatt minden esetben algásodik egy kicsit, ennek csak a mértéke kérdéses. Imádják az algák. Én nagyjából át szoktam sikálni egy erre rendszeresített nagyobb mosogatókefével, de nem veszem ki. Azaz kb. havonta rá kell szánni 5 percet. Ha nincs ecsetalgád akkor nagyot dob a látványon, ha csak egy kicsit algás az pont jó, a természetben sem full üledékmentes a sziklafal. Bár ha te magad csinálod perlites cementtel akkor nem biztos hogy érdemes kaparászni.

Üdv,

2012. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is ment zöld! Köszi!
2012. dec. 7. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!