Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a kolibrihalam...

Mi lehet a baja a kolibrihalamnak? Fertőző?

Figyelt kérdés
A kolibrihalam szája kifakult, a jobb szeme olyan mint egy vízhólyag (átlácó és 2x akkora mint a másik). Nem tudom hogy mi baja lehet Átterjedhet a többi halamra? A szeme tuti a betegség tünete mert bántani nem bántkja őt a többi hal (fekete neon, zebradánió, kolibrihal, és izzófényű pontylazac van még az aksiban).
2009. aug. 22. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
jA ÉS NAGYON FURCSÁN ÚSZIK..SZINTE FÜGGŐLEGESEN....:(
2009. aug. 22. 21:44
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Ez egy bakteriális fertőzés.Egy 50%-os vízcsere után, kell vásárolni,Cotrimstada Forte tablettát, vagy hasonló alapanyagú készítményt.Alkalmazása a gyógyszeren,1tabletta/100Literhez,általában.Kezdeti hasvízkór jele is lehetne, de ott a test megduzzad és elállnak a pikkelyek.Nézd meg alaposan,nehogy rossz gyógyszert kapjon.
2009. aug. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval.Bakteriális jellegű,és lehet a hasvízkórnak is egyik tünete,mert nem feltétlenül jelenik meg az összes tünet!Én viszont a Sera Baktopurt tudom ajánlani,az a bakteriális jellegű betegségek kezelésére,és a hasvízkórra egyaránt jó!
2009. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Ha a többi halon nem látod a tüneteket,akkor a beteg halat,minél hamarább különítsd el,a többi haltól!És így kezd el,a gyógyszerelését!
2009. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!