Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a tavamba most a jég...

Ha a tavamba most a jég olvadás után a kerti tavamba csak 1 piros aranyhalat láttam pedig sok kocsi meg sok nagy tarka kéne benne lennie lehet nem láttom mert elbuljt az iszapba?

Figyelt kérdés

Pedig mindig lékeltem félek megdöglöttek.


pedig sok aranyhal volt benne egy pirosat láttam uszkálni többet nem a tó egyre jóbban mélyül a végén kb 1, 1,5 méter lehet.


2012. dec. 17. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
az én tavam 1,1 m mély, de fólia van az alján, a jég is besötétít és a több kilós koi pontyokat is csak alig látom az alján, szerintem nem kell aggódnod, csak nem látod őket
2012. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lementek az iszapba telelni. Ilyenkor nem is fognak se enni se úszkálni.
2012. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zolka99 ***** válasza:
mi tavunk 1.2-1.4 méter te fent vannak sőt még esznek is és egész nap megy nekik egy normális szivattyú hogy ne faggyon be meg sok oxigén legyen
2012. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!