Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek hogy nezne ki egy...

Ilyes levente54 kérdése:

Szerintetek hogy nezne ki egy akvarium amelyik ugy lenne berendezve mint egy folyo? Ugy gondoltam hogy a bal felebe rakom az osszes novenyt es onnan uzemeltetem majd a szurot. A masik felebe marad az uszoter a halaknak .

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha keresztben megfelezed az akváriumot, akkor az úszó tér gyakorlatilag egy kocka lesz, ami nem igazán alkalmas nagy úszásokra. Pont a lényege veszik el a dolognak.
2012. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem eri meg vele foglalkzni ?
2012. dec. 25. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem.
2012. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Folyószerű és patakszerű akváriummal érdemes foglalkozni, csak nem feltétlenül úgy, ahogy te gondolod. Egyrészt, ahogy már az első is említette, a halaknak sem lenne jó, másrészt nem lenne esztétikus, harmadrészt, javítsatok ki, ha tévedek, de nem nézne ki természetesen.


Ami viszont érdekes lehet:

* egy, a palacsinta algázóknak és más pataki csíkféléknek felállított akvárium: http://www.youtube.com/watch?v=N4YopffQbr4 [link]

* Itt érdemes szétnézni inspirációért, a biotóp kategóriában vannake folyót illetve patakot utánzó akváriumok a világ minden tájáról [link]

2012. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!