Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki mikor tette bele a kishalak...

Ki mikor tette bele a kishalakat a nagy akváriumba?

Figyelt kérdés
több mint 1 hónapja szült a gömb molly. van 31 db kishal. van amelyik már majdnem 2 cm, de van amelyik még az 1 cm-t sem éri el. Mikor tehetem be őket a 200 literes nagy akváriumba?Mikortól nem eszi meg a többi nagy őket? Van benne 2 jó nagy aranyhal (több évesek), 2 nagy algaevő, 1 albínó harcsa ez is nagy, 1 csapat kicsi hal, black mollyk, gyöngygurámi, 1 gömbmolly (az anyahal a kicsiknek), 2 másik fajta harcsa ezek is nagyok, több pici még vagy 6 db.
2012. dec. 26. 12:13
 1/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Hmm, érdekes ez a z összeállítás... Hány fokos a víz?
2012. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a víz 26 fokos.


miért érdekes? jól megvannak együtt....több mint 3 éve megy a nagy akvárium, az aranyhalak ennyi idősek, a többiek fokozatosan jöttek.

2012. dec. 26. 12:45
 3/5 zakos ***** válasza:
Ha beleraknád őket, akkor biztos megennék a nagy részét. Várd meg amíg az összes eléri a 2 centit. Amúgy az aranyhal hidegvízi hal, szóval a 26 fok sok neki. Vedd le a hőmérsékletet, amíg a többi hal elviseli.
2012. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Igen arra céloztam mint zakos, gondoltam rájössz, de sebaj :D Szerintem 24-re levehetnéd, vagy 25-re...
2012. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A 2 aranyhal egy kisebb akváriumban volt kezdetben és átkerültek a nagyba. Nem akartam senkinek odaajándékozni csak mert ő nem kedveli a melegebb vizet. tudtam hogy ő a hidegebb vizet kedveli, de itt is jól elvan.

Rájöttem én amire céloztál csak nem nagyon érdekelt az az igazság mert nem ez volt a kérdés. én a kicsi halakról kérdeztem hogy mikor tehetném be vajon? ennyi....


Jó megvárom míg a 2 cm-t elérik.

2012. dec. 26. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!