Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Haleledel házilag? Ha van...

Cerberosz kérdése:

Haleledel házilag? Ha van valami bevált recept?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy csinálok valami haleledelt a tigrishalamnak, hogy ne csak mindig halat egyen:P Vettem szívkagylót kezdetnek, de csak rárabolt, meg nem ette(mondjuk lehet hogy kicsit nagy volt neki). Arra gondoltam hogy felvágom és úgy adom majd neki, de ha így sem menne akkor esetleg az működne hogy megfőzöm utána felpépesítem majd kiszárítom, vagy ugyan ez főzés nélkül? Videókon láttam hogy van h csak bedobálják és eszik, igaz nagyobb halak, pl. a kék akarám is csak megnézte de nem kapta be. Ötletek?
2012. dec. 29. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Főzéssel, szárítással csak tönkreteszed, nyersen a legjobb. Szerintem a halban minden megvan neki, amire szüksége lehet. De adhatsz neki élő gilisztát, tubit is. A kagylóra vagy rászokik, vagy nem, nem tudom. Próbálkozz vele.


Akvaristán vannak receptek ragadozó halaknak, marhaszív, tojás, tonhal, ilyesmi lehet benne, keress rá a blogok között.

2012. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, akkor majd próbálkozok
2012. dec. 29. 13:58
 3/3 Platypus ***** válasza:
Nem mindig fogadják el elsőre az új kajákat. Ha tartasz koplalónapot, utána lehet hogy nagyobb sikere lesz.
2012. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!