Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek közül mit tennétek, ha...

Ezek közül mit tennétek, ha egy cápa közeledne felétek miközben búvárkodnátok, és nem tűnne valami barátságosnak? (lehetőségek lennt)

Figyelt kérdés

a) belemarnál a kopoltyújába és a szemébe

b) megütnéd az orrád

c) imádkoznál

d) várnád mi lesz


Elúszni már nem tudnál, mert nagyon közel lenne. Vagy kockáztatva mégis próbálnál simán elmenekülni? Vagyy valami jobb ötletetek van?



2012. dec. 31. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Első: és egy felesleges válasszal..


Kérdező,én valószinűleg nem mozdulnék egyrészt a félelemtől,másrészt szerintem ez lehet a legjobb opció a túlélésre. Nemhiszem,hogy lenne esélyem leúszni egy cápát,És az sem valószinű ,hogy egy orrára koppintás elveszi a kedvét a kajálástól :D Ha nem mozogsz talán nem indul be a vadászösztön.

2012. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mekkora :) Egy fehérnek ütheted az orrát, bekap egészben. Amúgy marnám meg ütném mindenét, mást úgysem tudnék tenni.
2012. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted azzal lehet az oldal minőségét javítani ,he nem szólsz hozzá idióta kérdésekhez,közben meg már 2 választ is írtál . oh,the irony ..

Egyszerűen ignoráld ami nem tetszik és kész.Senkit nem érdekel a rimánkodásod.

2012. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát... ha már nagyon közel lenne, akkor gondolom látnám már mit akar (nyitná a száját stb) és akkor már nem nagyon lehet mit csinálni, mint bármit... kalimpálnék, ütném, vágnám, ahol érném. Úszásban úgysem lenne esélyem ellene.


Darkkingdom: attól, hogy te nem érted, a kérdező miért tette fel a kérdést, őt még érdekelheti a téma. Az meg sem fordult a fejedben, hogy jó oka lehet rá, épp csak te nem tudsz róla?

Egyébként is... és ha csak unalomból tette fel? Neked tényleg kevesebb energiádba telt megírni ezt a három választ, minthogy továbbgörgetni, mikor elolvastad a kérdést?

Attól, hogy itt mindenkit sértegetsz, aki nem ért veled egyet, az oldal színvonala nem fog javulni. Sőt. Lehet, hogy szaporodnak a hülye/felesleges/értelmetlen kérdések, de ahogy látszik a hülye/felesleges/értelmetlen válaszok is. Te 3 hozzászólással járultál hozzá az oldal színvonalának romlásához, hiába mondod, hogy te javítani akarod. Az oldal eredeti célja az, hogy ha valaki feltesz egy kérdést, a többiek válaszoljanak rá. Te nem ezt tetted. Akkor?

2012. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

a cápák orrában vannak szenzorok, ezért ha támadni készül, az orrát kell megütni, és elmegy...

De miért érdekel?

2012. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért érdekel? Csak megkérdeztem, olyasféle "közvélemény kutatás":), de nem gondolta, hogy ekkora felháborodást keltek majd, bocsánat,;)
2012. dec. 31. 17:40
 7/10 A kérdező kommentje:
* Gondoltam
2012. dec. 31. 17:41
 8/10 anonim válasza:
100%

engem nem zavar (utolsó voltam)

csak azért kérdeztem, hogy miért érdekel, mert nem sokan járnának búvárkodni ,vagy ha mégis, akkor ott nem nagyon van cápa. (ha kifejezetten cápát akarsz látni, ha merülsz, akkor meg ketreccel együtt merülsz) Nem minden cápa vérszomjas állat, mint ahogy azt a cápa filmekben a köztudatra hozták.

A vérre támad, ez természetes, szóval ha tengerbe vagy, és bele lépsz valamibe, jobb ha kijössz a tengerből, de egyébként nem történik semmi (kivéve, ha tigris cápáról van szó, na az aztán veszélyes, ha bedühödik, akkor mindent megtámad, ami az útjába kerül) de pár évvel ezelőtt, a barátainkkal nyaraltunk, én már a parton voltam, ők pedig halálra sápadtan jöttek ki a vízből, mondták, hogy egy fél méteres cápa úszott el mellettük.

Természetesen nem esett baja senkinek.

2012. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Bedugnám az orrlukába az ujjamat és addig csiklandoznám míg ideges nem lesz, aztán japán karddal megszúrnám, így megérezné a vért és megenné saját magát.


De tényleg az a helyes megoldás, hogy orron kell ütni ököllel, vagy rúgni, ahogy sikerül.

2012. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!