Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nektek is ilyen az akváriumoto...

Nektek is ilyen az akváriumotok? :o

Figyelt kérdés
Ha "vízszintesen" van a fejed at akváriummal, akkor sokkal kisebbnek látszik? Vagy ez miért van? :o ma csináltam az akváriumomat.. :D van háttér is.
2013. jan. 5. 19:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
Lehet hogy tényleg összemegy... vagy csak optikai csalódás.
2013. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pontosan nem értem mire gondolsz, de az üveg sokféleképpen töri meg a fényt. A függvénytáblában található rajzok és képletek segítéségével ki is tudod számolni , ha tudod az üveg vastagságát és törésmutatóját.
2013. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem megy össze xD.. Úgy hogy pl. 30 cm helyett 15-öt mutat :o vagy ha pl. oldalról nézem, akkor meg kocka alakú lesz. XD
2013. jan. 5. 20:08
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem szívtál be? :S
2013. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha elfordítod a fejed, magasabb is lesz, nem csak keskenyebb, de lehet hogy neked gyógyintézetben a helyed :)
2013. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 YourDestiny ***** válasza:
Hát nem tudom, de nekem meg inkább nagyobbnak tűnik kidőlt fejjel. Talán alacsonyabbnak, de hosszabbnak. :D
2013. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ha vízszintesen van a fejed az akváriummal, akkor kisebb lesz, ha függőlegesen akkor sem, vagy inkább mégis, de inkább jóvan.
2013. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem eldőlt fejjel :D xD.. úgy hogy rendesen nézed az akváriumot, elölről, és úgy izé..xd elölről nézed... Vagyis..nem tudok fogalmazni :D

minél közelebb megyek az akváriumhoz annál kisebb a "benti tér"....

[link]

Itt egy kép is xD bár ezen nem nagyon látszik hogy kocka alakja legyen :). A növényeket ne nézzétek, majd még fogok bele venni. Tippeljetek, hogy hány literes :) ja és fényképen is kicsinek látszik.

2013. jan. 5. 23:13
 9/16 anonim ***** válasza:

Gyógyíthatatlan. Kész. Ko....

Fiú nézd már egy szemmel. Segítek. Akkor van becsukva az egyik szemed, ha azon keresztül sötétet látsz.

A mozivászon sem azért lapos, mert a kőműves félt feljebb menni az állványon.

2013. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

lehet, hogy most újat hallasz...de ezt hívják úgy, hogy OPTIKAI CSALÓDÁS.


egyébként szerintem úgy érti, hogy ahogy belenéz hátul keskenyebb, szóval trapéznak látja.


nézzétek el neki, lehet vagy 14 éves az olvasottak alapján :)

2013. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!