Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok segíteni? 54 literes...

Tudnátok segíteni? 54 literes akváriumba Fan1 szűrő helyett tudnátok ajánlani valami jó szűrőt?

Figyelt kérdés
Tetra IN600-ra gondoltam. Szerintetek ez jó lehet? Más ötletet is szívesen fogadok. Köszönöm a segítséget!
2013. jan. 6. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a JBL Crystalprofi i 80-at, vagy Eheim Pickup 2010-et ajánlom. De amúgy mi baj a Fan 1-el? Elvileg az is jó bele.
2013. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fan 2-vel ki vagyok békülve, de az kb 25 cm magas.

40cm magas akváriumba jó, de egy 30 centisbe nem sok talaj fér alá :/ A tetrát nem ismerem sajnos.

2013. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Néha leáll a levegőztető része, gondolom ez baj azért szeretném lecserélni.
2013. jan. 6. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy leáll? Nem fúj be levegőt? Nincs eltömődve?
2013. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen nem fúj be levegőt. Nincs eltömődve. Mikor kitakarítom van mikor el sem indul , csörög belül, olyan mintha leszakadt volna a fogaskerék (ehhez a részhez nem igazán értek :) ) aztán egyszer csak elindul, nagyon jól fújja a levegőt kb. fél óra után elkezd gyengülni és kb. másnapra újból leáll teljesen. Ekkor újból szétszedem és van olyan is hogy nincs semmi kosz benne.... Már egy ideje kínlódok vele...
2013. jan. 6. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg a rotorjával lesz a gond.
2013. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!