Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miert lettek betegek az amano...

Miert lettek betegek az amano garnelaim?

Figyelt kérdés
Kb.8honapja vannak nalam,halakkal egyutt tartom.Semmi valtozas nem volt az eletukben,ma viszont mindegyik az oldalan fekszik,aztan elindulva ossze vissza uszik,aztan megint eldolnek.Altalaban egesz nap ettek,most meg mindegyik tantorog,mintha szedulnenek.Nitrit-nitratszintet tudtam merni,az normalis,de ma volt kb.20%vizcsere,masfel napig allott vizzel.
2013. jan. 11. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig ez valami mérgezés. Talán a csapvízzel nincs rendben valami, vagy az ammónia szökött fel.

Sok mindent nem tudsz csinálni, esetleg aktív szénnel megpróbálhatnál szűrni, ha tudsz gyorsan szerezni.

2013. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi Murr.Mar meghalt ma reggelre 4 db.Azt kihagytam,hogy a belso szurobe tettem,de teszek a kulsobe is.Hat el se tudom kepzelni,mi tortenhetett,tenyleg mergezesnek tunik,de talany,hogy mitol van.
2013. jan. 12. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!