Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kaptam egy légpumpát. Ki kell...

Kaptam egy légpumpát. Ki kell éjszakára kapcsolni? Nem zavarja a halakat?

Figyelt kérdés
Szűrő+levegőztető megy éjjel-nappal,de ez a buborékozó is menjen?
2013. jan. 19. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A "buborékozó" nyugodtan mehet éjjel, főleg mert akkor a növények is oxigént fogyasztanak.
2013. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! A vitorlás párom két órája benne játszik. Hihetetlenek!
2013. jan. 19. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól van beállítva a szűrőd, azaz az is porlaszt be levegőt, akkor nem szükséges, bár néhány jobb minőségű cucc eszméletlen halk tud lenni. Nyugodtan mehet éjjel is, nappal is, vagy amikor csak szeretnéd. Nekem egy időkapcsolós órára van kötve, mert kettéosztottam a rákos akváriumhoz,( rákosban nem porlaszt levegőt a szűrő ) és a nagyban lévő dekorációs elemekhez. 21 órától reggel 8-ig nem megy.
2013. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eheim 2010-es,de nem porlaszt valami sokat, ezért kértem a légpumpát. Nem hangos,nem zavar,mert a nappaliban laknak. Akkor mehet éjjel-nappal. Köszönöm!
2013. jan. 19. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!