Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1800 literbe melyik a legnagyo...

1800 literbe melyik a legnagyobb hal amit tarthatok?

Figyelt kérdés
3-4 darabot szeretnék tartani!
2013. jan. 20. 12:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Biztos valami betegségük volt a halaidnak. Pl egy hasvízkór simán kiírtja őket 1-2 héten belül. De ha a betegséget észreveszed, akkor rohanni kell gyorsan gyógyszert venni.
2013. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mellesleg én tuti paludáriumot csinálnék belőle, és tartanék benne viziagámát. Alulra 15 centi vizet töltenék csak. Bár attól függ milyen magas az akvárium. Lehet, hogy az agáma nem tudna benne magasra felugrani, beverné a fejét :)
2013. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy nem is tölteném meg vízzel, csak beletennék egy lavor vizet az agámának, fürdeni, körbe meg sok trópusi növényt ültetnék, párfrányokat, és orchideákat.


[link]

[link]

2013. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 bamboochatheone ***** válasza:
Én tuti márványsügéreket tartanék, kb 7 darabot.
2013. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Cerberosz ***** válasza:
egy 3-4as csapat datnioides, polypterus senegalus, polypterus endlecheri, mondjuk 2 db édesvizi törpe rája, pár db nílusi angolna. igazi ragadozós aki lenne! baramundi is mehetne bele de akkor csak az, vagy valami nagyméretű kígyófejű szintén egyedül.
2013. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Cerberosz ***** válasza:
bár azért érdekelne hogy ilyen technika van hozzá mert az sokat változtathat a tartható halak mennyiségén.
2013. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a rája az nekem is tetszik
2013. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Frontosa ***** válasza:

Amit én tartanék:

[link]

[link]

10 db Cyphotilapia (valamelyik alfaj, ami szimpatikus), Cyprochromisokkal

[link]

vagy

70 db. Tropheus vegyes 2-3 alfaj

[link]

[link]

vagy

Nimbochromis 1-1 csapat Venustus és Livingstonii

Üdv,

2013. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!