Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkorák az almacsiga tojások?

Mekkorák az almacsiga tojások?

Figyelt kérdés
van 2 almacsigám, már másodszor látom, hogy az egyikből lóg valami, és ha megnézem, akkor egy nyákos fonalon van sok kis barnás hosszúkás pötty. mintha sok kicsi tojás lenne. különböző méretűek. de miért nem viszi ki őket a víz felé? a multkor sem lett belőle semmi, csak húzta maga után őket, aztán meghaltak a víz alatt (leestek). most leszedtem róla, egy nedves törlőkendőre tettem őket. de olyan picik. lehet még csak "félig" vannak kész? barnák, hosszúkás alakúak, és csak egy pár darabot sikerült megmentenem. akkorák, mint a bolhák.. ezek lennének azok? vagy nem?:(
2013. jan. 20. 19:58
1 2
 1/11 viczena jozsef ***** válasza:
Az csak kaki!
2013. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fenébe, ettől féltem :( a másik tök másfélét szokott kulázni... már úgy örültem.
2013. jan. 20. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem.

Elég nagyok, citromsárgák, gömb alakúak, egy csomóba rakják le őket.

2013. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor most kakit halásztam?:D
2013. jan. 20. 20:08
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. akkor ezek szerint egyneműek.
2013. jan. 20. 20:09
 6/11 anonim válasza:
Lehet hogy rosszat mondok de asszem csigáknál nincsen nem. Am miben tartod őket engem is érdekelne. :)
2013. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
énis azt hittem először, de az almacsigáknál vannak nemek. amúgy egy nagy teki mellett vannak ketten, egy 250 literesben. nagyon jól elvannak, már duplaakkorák, mint amikor vettem őket.
2013. jan. 20. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:
A csiga hímnős,tehát mindkét nem ivarszervével egyszerre rendelkezik=>bármely két csiga képes egymással szaporodni.Ha a csiga nagyon rászorul,önmagát is megtermékenyítheti(de nem teszi,mert az felér egy klónozással).
2013. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja hogy az almacsigák kétneműek!Ez már nem olvastam el.
2013. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zolka99 ***** válasza:
A legtöbb csiga hímnős DE az almacsiga nem! [link] itt egy kép a tojásokról
2013. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!