Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Erről az oldalról vásárolt...

Erről az oldalról vásárolt már valaki?

Figyelt kérdés

/www.zoofast.hu/


ha igen mi a véleménye róla? megbízható?

mert ahogy néztem elég sok termék olcsóbb mint bárhol máshol.


2013. jan. 27. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én novemberben rendeltem egy Shrimp Set 30l-est. Előnye volt, hogy mivel 8000ft felett volt az ára, ingyen kihozták. Semmi probléma nem volt a csomagolással, a szállítással.

Folyamatosan kaptam az értesítéseket e-mailben, hogy éppen hogy áll az áru. És kaptam a futárcégtől is e-mailt, hogy melyik nap szállítják.


Szóval összességében én csak ajánlani tudom.

2013. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen innen rendelek kutya és cica tápot. Semmi gond velük, gyorsan szállítanak, megbízhatóak. Szerintem az áfa-val ügyeskednek, ezért tudnak olcsó(bb)ak lenni.
2013. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sznorbi2 válasza:

Tavaly májusban több terméket rendeltem tőlük és előreutalással fizettem nekik.

Majd a rendeléstől számított 1 hét múlva meg is kaptam a teljes terméklistámat hibátlan csomagolásban úgy, hogy rendeléskor nem volt minden termékük készleten amit rendeltem.

Én még biztosan fogok tőlük rendelni.

2013. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt azért had ajánljam, hogy utánvéttel fizess. Tudod, az ördög nem alszik, biztos, ami biztos, stb stb .... :)

Egyébként én is csak ajánlani tudom csak őket.

2013. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget !
2013. jan. 28. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!