Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Neptun: Liqui carbo folyékony...

Neptun: Liqui carbo folyékony co2 forrás mennyire megbízható, és hatásos?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy ilyen terméket és szeretném tudni hogy mennyire megbízható és hatásos-e a növényekre, eredményesen lehet-e használni.

2013. febr. 3. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Neptun márkából csak azt érdemes megvenni amit nem lehet elrontani pl. halháló de ilyen lötyiket ne vegyél neptunt!
2013. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 _.-Akv-._ ***** válasza:
Igen, én is úgytudom, hogy nem a legjobb, de ha mondjuk az ajánlott adag felét/háromnegyedét nyomatod akkor szerintem nem lehet baj.
2013. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hehe jó vicc :D még, hogy az ajánlott adag felé/háromnegyedét...inkább dupláját vagy 2,5-3szorosát ha ténylegesen gagyi a cucc :D



saját példám:

easycarboból 3 ml-t kellett adagolnom. most happycarbot vettem mert csak az volt a boltban, ebből 5ml-t kell adagolonom.

de az adag növelését leszámítva semmi bajom vele, mert a növényeim gyönyörűségesek ettől is :)

2013. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:

A neptun sok cucca gagyi, de a gyógyszereik például kifejezetten jók. Ez a lötty is lehet jó, csak még kevés az infó róla. Amennyire én tapasztaltam, a hatásosságával nincs gond. Amivel lehet, hogy nem biztos, hogy a jobb, korszerű vegyület van benne, ami biztonságosabb az érzékeny élőlényekre nézve.


Zsebev: gagyi sokféleképpen lehet egy dolog. Lehet, hogy a happy carbo híg, de ettől még a neptunnal nem biztos, hogy ez a baj. Ha történetesen nem híg, hanem a veszélyesebbik alapanyagból van, akkor az általad ajánlott tripla adag simán halálos lehet.

2013. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!