Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy kék gurámim és bármien...

Van egy kék gurámim és bármien halat teszek mellé megöli, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
próbáltam már guppikat (hímet ,nőstényt) bettát(hímet)neonhalat(hímet ,nőstényt) karmosbékát,kék gurámit (hímet, nőstényt) hólyagszemű aranyhalat.mindet kergette aztán elkezdte csipkedni a farkát és az oldalát
2009. szept. 4. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiet,ugy tünik hogy hatöbb halat akarsz tartani,enek kéne egy új otthon,ahol nincs több hal,vagy vidd vissza vagy add oda valakinek,vagy valami.Az akvarista . hu-n ajánld fel,és ird le h agresszív,és hátha ugy is elviszik.
2009. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Mekkora az aksid, kicsi helyen agresszívvé válhatnak az amúgy békés halak. A kék guráminak 80-100literes aksi kell,és sűrű növényzet.Nagyon békés hal, de területvédő, 50cm-es körzetet véd, azon belül,minden halat megtámadhat,nagyon agresszív, ha fészket véd.Ha elég a helyed, akkor vele azonos méretű, ivarérett lányt keress.SN.
2009. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem csuka lesz a jó megoldás...
2009. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem az volt a baj ,hogy nagyon terület őrző halak.Próbáld egy üveglappal külön venni az akváriumot pár napig és akkor megtanulja hogy nem az egész az öve csak az elkerített és szerintem vegyél nagyobb vitorláshalakat velük jól megvannak.
2011. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!