Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az üveggarnéla egyenlő az...

Az üveggarnéla egyenlő az ammanó garnélával?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Bazz, ezt nem tudni!
2009. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi az hogy bazz ezt nem tudni?Baz,ez nem válasz,szeretnék egy normális választ valakitől,de nem tőled.Te többet ne írj.Köszi.
2009. szept. 4. 20:05
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy NEM ugyanaz a kettő! Képzeld mindezt honnan tudom? Na honnan? Hát nem beírtam a google-be ennek a két redvás garnélának a nevét és az elsőoldalon megkaptam rá a választ...Tudom, hogy ehhez már egy felsőbb intelligencia szinttel kell rendelkeznem, de bíztam benne, hogy azért vannak még páran olyan okos és művelt emberek, hogy képesek használni a google-t. De tévedtem.
2009. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát te eszméletlenül okos vagy.Meg is hatódtam,hogy milyen büszke lehet rád az anyukád.Bravó,csak így tovább,csak az etikaórákról,amikről lógtál,kérd el a jegyzeteket,és próbáld fejleszteni a műveltségi,és írás,olvasás szinteden kívül,az udvariasságodat,és fogd kicsit vissza a bunkózást,szoval gratulálok,csak így tovább.Jó irogatást a google-ba.Csak egy a baj.Ha ilyen ügyesen használod a google-t,akkor mért vagy regisztrált tag itt?A kérdéseidre nem találsz választ?Vagy csak az ilyen hozzám hasonló buta írás és olvasástudatlan embereken próbálsz segíreni,mert ha gen,akkor te egy angyal vagy.Köszönöm a magam és társaim nevében is,akik még mernek kérdezni.Üdvözlettel Lucky.
2009. szept. 5. 08:59
 5/15 A kérdező kommentje:
Amugy tök jó,hogy ilyen okos emberek is vannak az oldalon,akinek már a válaszai hasznossága az egeket verdesik.53%-ról én csak álmodni merek.Meg a 0%-ban hsznos első válaszod is,alig érek fel,vagy tán soha erre a fejlett szintre...A másidik is amúgy;eszméletlen jórasikeredett...55% jelenleg.De ne aggódj,egy kis googlebújás,és eléred a 20%ot is.Szervusz.
2009. szept. 5. 09:02
 6/15 anonim válasza:

Több, mint érdekes, hogy tanult válaszadó kollégám is először a google-ban megnézte a különbséget, majd nagy okosan beírta, hogy vazz, ezt nem tudni :-)))

Nyugi, az ilyen hülyéket csak röhögni kell, nem felhúzni magadat. Nos, én is megnéztem a képeket a google-ban, és azt kell mondjam, igencsak hasonlítanak. A google egyébként nem túl hiteles információforrás, az internetre mindenki azt ír, amit csak akar (erre prima példa az előző válaszadó) Sőt több goggles képen ugyanaz a rák van, csak a neve más. Az üveggarnéla neve: Macrobrachium lanchesteri, míg az amanoé Caridina japonica vagy japán mocsári rák.

Bővebb leírást ezen az oldalon találhatsz róluk: [link]

Ja még annyi, hogy dühösnek lenni annyi, mint mások hülyesége miatt magunkat büntetni! :-)

2009. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
:D Elmondjam, hogy miért járok ide? Annyira egyszerű, hogy el sem hiszem, hogy nem jutott eszedbe. Röhögni. A lepontozás-felpontozás dolog nem érdekel, kiindulva abból, hogy... *dobpergés* Röhögni járok ide! Sajnálom, hogy az első kommentem lényegét nem fogtad fel, szerintem elég sok embernek elsőre leesne, de nem mindannyian vagyunk ezzel így...Nos további szép napot!
2009. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó röhögést,de a másra nem,arra jó volt hogy válaszoltam neked,hogy utolsó írásodra,már megfogadtad,elkérted a jegyzeteket,és már nem is TŰNSZ akkora tahónak.Előző elötti válaszolónak köszönöm.Amugy ráleltem,művelt barátunkból tanulva,egy oldalra,és ott megtaláltam hogy más a kettő.Amugy tetszett a beírásod:).Köszi!Sziasztok.
2009. szept. 5. 12:41
 9/15 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva,nem ugyan az a kettő.


Azt meg nem tudom,hoyg az ilyen "röhögni járok ide" bunkóskodók minek írnak kommentet.Ha csak röhögni jársz ba*meg,akkor mi a f*sznak írsz???És még te vagy az értelem mi???

Na most inkább én röhögnék...pffff

2009. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Hm, érdekes, én meg rajtad röhögtem. Úgy tűnik, le sem esett neked, mekkor hülyeségeket írtál össze nagyokos. Nagy az Isten állatkertje. Azt hiszem, nem vágod ennek az oldalnak a lényegét, ez tényleg arra való, hogy másoknak segítsünk, nem arra, hogy megmutassuk, mekkora majmok vagyunk. Remélem, többet nem kell reagálnom a baromságaidra. Hihetetlen, mint egy tízéves. Elnézést a többi 10 évestől.

Amúgy, én magam nem vagyok garnélaszakértő, de örülök, hogy jó lett az oldal, amit találtam a kérdezőnek.

2009. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!