Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért eszik meg a vitorlás...

Miért eszik meg a vitorlás minden kaját, a többinek alig jut, mert bekapdossa mindet, ő az első. Nemfog elhízni?

Figyelt kérdés
Olyan sárgás a feje,felsőrésze,vagy csak a világítás miatt látom így?Esetleg hízik,zsírosodik?
2013. febr. 7. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
mekkora az akvárium? milyen halakkal van?
2013. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tartási körülményekről mondhatnál valamit:

Mekkora az akvárium?

Milyen a szűrés?

Milyen halakat és mennyit tartasz?

Milyen gyakoriak a vizcserék?

Mivel etetsz?

2013. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ennek mindegy,hogy mit adok,akkor is ő eszik a legtöbbet,legyen az lemezes,sera akármi.
2013. febr. 7. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
De nem ezt kérdeztük áruljad el légy szíves amit kérdeztem!Segíts hogy segíthessek!
2013. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát adj többet és szórd szét jól.


Nálam a tengeribe meg a bohóchal az aki mindent fel akar zabálni a többiek elől, és dagadtabb is mint a többi, de hát én annyira szétszórom a kaját a vízben, hogy így mindenkinek jut, mert egyszerre nem tud a bohóchalam 20 felé szakadni, hogy mindenhonnan gyorsan megegyen mindent.

2013. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
tuti nagyon sz*rul tartod, most meg sunnyogsz...
2013. febr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy értelmes választ kaptam a kérdésemre,Ő pedig:HABLE! Köszönöm. :) Kérdésre nem kérdéssel szoktak felelni,sunnyogni szerintem te szoktál.Azért,mert te itt kuksolsz éjfélig,nem biztos,hogy más is!
2013. febr. 8. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát de kellenek a paraméterek mert azzal kell kezdeni mert ha 50l-es az aksid akkor egyből lehet tudni hogy túl nagy oda és esélyes hogy ott elnyom mindenkit a kaja elöl!
2013. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!