Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baj?

Hoky kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy napja állítottam össze az új akváriumomat(100l). Fehér és zavaros a víz. Kvarchomok van az alján, benne kiáztatott szőlő ágak( talán ezek okozhatnak problémát), de a régi akváriumomnak is kellett (54l) kb egy éjszaka amíg a beállítás vagy vízcsere után kitisztult a vize, de már eltelt egy nap és nem tudom miért nem tisztult még ki. Várnom kellene még? vagy mi lehet a probléma?

2013. febr. 9. 16:46
 1/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Szerintem a kvarchomokkal van a gond, lehet nem mostad át rendesen. Várj egy két napot, ha két nap múlva se tisztul ki tedd fel ezt a kérdést kicsit bővebben :D
2013. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Vagy vannak még ilyen fehér baktériumok, vagy nem is tudom mik, azok akkor múlnak el, ha nem világítasz egy ideig.
2013. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lenyomom a világítást, meg várok még egy kicsit, meg holnap ha nem jobb csinálok egy részleges vízcserét :)
2013. febr. 9. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, majd ha 3 nap múlva is zavaros lesz, akkor kezdhetsz gondolkozni, bár aggodalomra akkor sincs ok, ha rendesen ki volt mosva az aljzat.

Egyébként a szőlőágak nem csinálnak fehér zavarosodást, inkább a kvarchomokot szokták túl erősen mosni, megtörik, és a kőpor csinál ilyen zavarosságot.

2013. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ha a homok miatt van akkor a részleges vízcsere, amit az első héten am is csűrűbben végeznék megoldja majd a dolgot?
2013. febr. 9. 18:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!